Prihlásiť
 
 

Venujte sa svojej profesii naplno, o ostatné sa postará RENOMIA

Spoločnosť RENOMIA Vám okrem poistenia profesijnej zodpovednosti ponúka možnosť využiť aj doplnkové služby. Vedia Vám pomôcť a poradiť ak hľadáte riešenie v oblasti poskytovania úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov, individuálneho poistenia alebo doplnkového dôchodkového sporenia. Obrátiť sa na nich môžete ak plánujete kúpu nehnuteľnosti, výstavbu, resp. rekonštrukciu rodinného domu, ale aj v prípade záujmu o bezúčelový úver, refinancovanie, či konsolidáciu existujúcich hypoték a úverov. Vďaka konsolidácii si viete znížiť úrokovú sadzbu a aj mesačné splátky.
Ak máte viac úverov a potrebujete platiť menej, viete tieto úvery spojiť do jedného úveru s jednou splátkou, s možnosťou predĺžiť splatnosť a v prípade potreby úver aj navýšiť.
Bezúčelovým úverom viete získať prostriedky bez nutnosti dokladovania účelu a zároveň aj s rovnakou úrokovou sadzbou ako pri účelovom úvere.
Určite ste zachytili informácie, že nízke úrokové sadzby budú už čoskoro minulosťou. Napriek tomu sú úvery ešte stále dostupné s výhodnými úrokovými sadzbami.
Hypotéky sú zaujímavé hlavne tým, že každý úverový prípad je jedinečný, má iný scenár a iné možnosti riešenia. Taktiež aj každá finančná inštitúcia má iné pravidlá a podmienky.
Stačí, ak oslovíte spoločnosť RENOMIA a oni Vám pripravia porovnanie ponúk a zariadia všetko potrebné. Spolupracujú s TOP 4 najväčšími bankovými inštitúciami, ale zároveň berú do úvahy aj ponuky ostatných bánk, ktoré tiež môžu poskytnúť zaujímavé úvery. Ponúkajú odbornosť, komfort a rýchlosť pri riešení úveru, nielen na bývanie.

V prípade záujmu kontaktujte
Katarínu Šafárikovú,
tel.č. 0903928770
e-mail: katarina.safarikova@renomiabenefit.sk

© SKDP 2010